Od lat dostarczamy ambitne samochody dla ambitnych kierowców. Tworzymy pionierskie pojazdy i najnowocześniejszą technologię. Kierowcy Mitsubishi przekraczają granice i podbijają zapierające dech w piersiach tereny. Inspiruje nas zarówno 100 lat tradycji, jak i wizja przyszłości. Jesteśmy w drodze, nie chcemy się zatrzymywać i wciąż wyznaczamy sobie nowe cele.

 

Zrzut ekranu 2018-02-06 o 21.58.20.png [99.38 KB]

Drive your Ambition - video

Drive your Ambition

 

Naszą ambicją jest napędzać do działania

 

Naszą drogę zaczęliśmy już w 1917 roku, produkując Mitsubishi Model-A. Kolejne lata owocowały innowacjami inżynierskimi, rozwojem programów badających napędy elektryczne oraz wprowadzeniem tej wiedzy w życie, podczas tworzenia nowych modeli Mitsubishi. Mimo wielu sukcesów nie potrafimy jednak spocząć na laurach. Jesteśmy ambitni i lubimy wytyczać nowe ścieżki. Dlatego 100 lat od wypuszczenia na rynek naszego pierwszego samochodu podjęliśmy wyzwanie obierając nowy kierunek rozwoju naszej marki. Napędza nas myśl o kolejnych wspaniałych 100 latach i wielu nowych wyzwań.

 

przekladki_6_eclipse.jpg [70.96 KB]

Ambition to Explore 

 

Naszą ambicją jest odkrywanie nowego

 

W Mitsubishi od początku łączymy miłość do wyzwań z innowacyjnością. Cieszymy się z każdego sukcesu i pamiętamy, że na każdy z nich składa się wiele czynników.

 

Historia - od 100 lat jest wizjonerską częścią DNA Mitsubishi. To dla nas wielka inspiracja.

 

Inspiracje – inspiruje nas technologia i jej możliwości. Patrzymy daleko w przyszłość i stale się rozwijamy.

 

Szerokie horyzonty – badamy nowe możliwości i nowe rynki. Przekraczamy granice i nie zatrzymujemy się w dążeniu do doskonałości, również tam, gdzie jesteśmy pionierami.

 

Relacje – to one nas napędzają. Dzięki nim wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań nabiera sensu.

 

przekladki_35_pajero.jpg [81.33 KB]