Promocje serwisowe (JM) - contentBezpieczny serwis

W związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o dobro i zdrowie naszych Klientów, zgodnie z zaleceniami WHO i GIS stosujemy specjalne zasady dodatkowej ostrożności i higieny we wszystkich naszych punktach obsługi.

  • W naszych punktach obsługi stosujemy granicę odległości ok.1-2 m od stanowiska
  • Obowiązuje zakaz podawania rąk na powitanie oraz pożegnanie
  • Nasi pracownicy przestrzegają wszystkich zasad higieny przez częste mycie oraz dezynfekcję rąk
  • Kilka razy dziennie dezynfekujemy blaty stołów, klamki oraz poręcze
  • Stosujemy oddzielne długopisy dla klientów oraz doradców, które na bieżąco podlegają dezynfekcji
  • Podczas przyjęcia oraz wydania samochodu dezynfekujemy wszystkie miejsca kontaktu bezpośredniego: klamki, kluczyki, deskę rozdzielczą, lewarek zmiany biegów, dźwignię hamulca ręcznego, kierownicę

Gwarancja na samochód zakupiony w Ukrainie

Gwarancja na Twój samochód zakupiony w Ukrainie jest respektowana w naszych serwisach. Zapraszamy do kontaktu.

Umów wizytę w serwisie

Ustawienie zbieżności kół w promocyjnej cenie 199 zł

Ustawienie zbieżności kół jest obowiązkową czynnością, o której każdy kierowca powinien pamiętać, gdyż istotnie wpływa na bezpieczną i komfortową jazdę. A to jest priorytetem dla nas wszystkich! Co więcej prawidłowa regulacja kół zmniejsza niepotrzebne opory, co w znacznym stopniu wpływa na mniejsze zużycie paliwa, przedłuża życie opon, a także elementów układu kierowniczego oraz zawieszenia.

Kiedy najlepiej wykonać regulację zbieżności? Bezwzględnie należy przeprowadzić regulację zbieżności kół po każdym zdarzeniu drogowym. Natomiast profilaktycznie raz do roku przy sezonowej wymianie opon w okresie wiosennym.

Umów wizytę w serwisie

Oryginalne klocki hamulcowe już od 171 zł

Oferujemy oryginalne klocki hamulcowe dla Twojego samochodu. Klocki hamulcowe to jeden z elementów układu hamulcowego, który odpowiada za nasze bezpieczeństwo na drodze. Bez nich nie zmniejszysz prędkości samochodu, ani go nie zatrzymasz. Ten niepozorny element pełni niezwykle istotną rolę, dlatego nie można go lekceważyć.

Stan klocków hamulcowych należy kontrolować i w razie zużycia dokonać ich wymiany. Specjaliści podają różne wartości przebiegu, po którym kierowca powinien wykonać wymianę klocków. Należy jednak pamiętać, że na zużycie wpływ ma zbyt wiele czynników, aby jasno to określić. Stąd kontrola – należy kontrolować stopień zużycia klocków i nie dopuścić do ich całkowitego starcia. Zniszczone klocki hamulcowe ocierają się o tarcze co powoduje hałas i to jest dla nas sygnał bezwzględnej wizyty w serwisie.

Wymiana – zużyte klocki hamulcowe należy wymienić w profesjonalnym serwisie, gdzie cały proces zostanie przeprowadzony szybko i fachowo, a co ważne klocki zostaną wymienione na oryginalne, dedykowane modelowi naszego samochodu. To jest gwarancja najwyższej jakości, dłuższej żywotności, a co najważniejsze naszego bezpieczeństwa!


Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja klimatyzacji w promocyjnej cenie 119 zł

Przygotowując swój samochód do sezonu letniego nie sposób zapomnieć o układzie klimatyzacji, z którego będziemy korzystać częściej niż w okresie zimowym. Poprawnie przeprowadzona dezynfekcja układu gwarantuje jej sprawne działanie, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo naszego zdrowia. W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego. Stąd konieczność regularnej kontroli i dezynfekcji klimatyzacji.

Do wyboru mamy dwie tak samo skuteczne metody dezynfekcji klimatyzacji: płynem lub ozonem. O szczegółach, które pozwolą Ci dokonać wyboru metody odpowiedniej dla twojego samochodu dowiesz się w naszym serwisie. Przeprowadzając dezynfekcję którąkolwiek metodą, ale w profesjonalnym serwisie masz pewność, że została ona wykonana odpowiednimi środkami oraz w sposób rzetelny i bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Warto wiedzieć, iż kompleksowe zadbanie o układ klimatyzacji wiąże się z wymianą filtra. To właśnie on zabezpiecza wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniami. Dlatego aby w pełni zabezpieczyć swój samochód przed warunkami zewnętrznymi warto zastosować wymianę filtra .Szczególnie polecamy filtr wzbogacony o aktywny węgiel. Posiada on złoża węgla aktywnego, co zwiększa jego funkcjonalność i skuteczność -nie pozwala wtargnąć do wnętrza pojazdu wielu szkodliwym gazom, takim jak spaliny benzynowe, siarka, węglowodory itp. Ponadto, złoża węglowe filtrują także pyłki kwiatowe, co wiosną jest niezwykle istotne dla alergików. Pełna informację na temat tej usługi przedstawia nasi doradcy serwisowi.

Umów wizytę w serwisie

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia w promocyjnej cenie od 1 599 zł

Podwozie samochodu jest najbardziej narażone na uszkodzenia zarówno mechaniczne jak i korozję spowodowaną niekorzystnymi warunkami drogowymi, zwłaszcza w okresie zimowym. Stąd konieczność sprawdzenia jak i zabezpieczenia podwozia przed kolejnym sezonem. Przygotuj zatem swój samochód do wiosny, aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji podczas sezonu letniego.

Usługę wato wykonać w profesjonalnym serwisie z uwagi na dokładne przeprowadzenie całego procesu, za pomocą profesjonalnych produktów. W naszym serwisie usługa konserwacji wykonywana jest w oparciu o produkty Waxoyl. Cechuje je doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna połączona z duża odpornością na wysokie/niskie temperatury. Nie spływa w wysokich temperaturach, a także nie wykrusza się w temperaturze poniżej 0° C. Chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

Umów wizytę w serwisie

AZNN – zadbamy o lakier po zimie w Twoim samochodzie.

Sezon zimowy jest bardzo wymagający dla lakieru naszego samochodu ze względu na niesprzyjającą aurę i szkodliwe czynniki zewnętrzne jak chociażby sól używana do posypywania dróg. Po tym okresie warto zatem skontrolować stan lakieru, aby uniknąć w przyszłości pogłębiania się zaistniałych uszkodzeń czy odprysków. Kolejnym elementem jest także zadbanie o walory estetyczne lakieru naszego samochodu, który z czasem matowieje. W tych sytuacjach kierowcom z pomocą przychodzą profesjonaliści zajmujący się detailingiem. Po szczegółową ofertę zapraszamy do PGDNN.

Umów wizytę w serwisie

Pióra wycieraczek – postaw na dobrą widoczność

Czy wiesz, że stan piór wycieraczek należy regularnie sprawdzać, aby zapewnić sobie idealną widoczność?. Wszystkie czynniki, takie jak: zanieczyszczenia powietrza, promienie słoneczne, ozon, tłuszcz oraz brud wpływają na wydajność działania piór. Kiedy wymienić pióra na nowe? Dobrym momentem jest początek jesieni, kiedy zaczynają swój okres intensywnej pracy.

Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie
Nasz obiekt posiada audyt higieniczny