Promocje serwisowe (JM) - contentUmów się do serwisu on-line

Szybki i wygodny sposób rezerwacji terminu i usługi w autoryzowanym serwisie.

Umów się online

Wymień opony w autoryzowanym serwisie
z gwarancją jakości

Nadejście wiosny i coraz lepsza pogoda zwiastuje również konieczność wymiany opon w naszym samochodzie. Decydując się na wymianę w autoryzowanym serwisie mamy pewność, że usługa zostanie wykonana szybko i profesjonalnie. Otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości, gdyż usługa wykonywana jest przez zespół specjalistów oraz za pomocą odpowiednich narzędzi. My z kolei możemy w tym czasie delektować się pyszna kawą w przytulnej poczekalni.

Nie zapominajmy o prawidłowym przechowywaniu opon przez cały kolejny sezon. Tutaj z rozwiązaniem przychodzą nasi doradcy, oferując profesjonalny hotel dla opon.

Umów wizytę w serwisie

Hotel opon
dla nowych Klientów za 99 zł brutto

Skorzystaj z hotelu dla opon, teraz w promocyjnej cenie dla nowych Klientów

Wymiana opon to rutynowe działanie, które musi podjąć każdy kierowca dwa razy do roku. Wykonanie tej usługi w autoryzowanym serwisie przez zespół fachowców gwarantuje szybką i dokładną usługę, a co najważniejsze obejmuje także możliwość przechowania kompletu opon w dedykowanym do tego hotelu. Brak miejsca, niedoskonałe warunki i przewożenie dodatkowe kompletu opon może być kłopotliwe. Zatem najwygodniejszym i zarazem najbezpieczniejszym dla ogumienia rozwiązaniem jest zostawienie ich pod okiem profesjonalistów. Przy kolejnej wymianie opony będą już czekały w serwisie.Umów wizytę w serwisie

Kontrola stanu technicznego całego pojazdu w tym podwozia przy wymianie opon za 1 zł

Niezwykle wymagający sezon zimowy dla naszego pojazdu jest już za nami. Jednak teraz nadszedł moment aby dokonać sprawdzenia stanu technicznego samochodu przed kolejnym, letnim sezonem. Taka kontrola wykonana przez profesjonalny zespół w jednym z naszych autoryzowanych serwisów da pewność co do sprawności i bezpiecznego użytkowania samochodu, ale także pozwoli utrzymać pojazd w pełnej sprawności i uniknąć nieprzewidzianych usterek.

Przegląd samochodu jest przeprowadzany zgodnie z kartą kontroli w promocyjnej cenie za 1zł.

Wiosenny przegląd samochodu obejmuje:

 • Sprawdzenie oświetlenia
 • Sprawdzenie poziomu i jakości płynu hamulcowego
 • Sprawdzenie pozostałych płynów eksploatacyjnych
 • Sprawdzenie akumulatora i stanu napięcia ładowania
 • Sprawdzenie pasków napędu osprzętu
 • Sprawdzenie szczelności układu napędowego
 • Sprawdzenie szczelności układu wydechowego
 • Sprawdzenie stanu układu zawieszenia i łożysk kół oraz opon
 • Kontrola układu hamulcowego
Umów wizytę w serwisie

Zbieżność kół w wiosennej promocji za 199 zł

Ustawienie zbieżności kół jest obowiązkową czynnością, o której każdy kierowca powinien pamiętać, gdyż istotnie wpływa na bezpieczną i komfortową jazdę. Najlepiej wykonać ją przy okazji wymiany opon. Wystarczy raz w roku po sezonie zimowym.

Dlaczego warto? Prawidłowa regulacja kół zmniejsza niepotrzebne opory, co w znacznym stopniu wpływa na mniejsze zużycie paliwa, przedłuża życie opon, a także elementów układu kierowniczego oraz zawieszenia.

Wykonanie tej usługi w jednym z naszych autoryzowanych serwisów gwarantuje najwyższą jakość wykonania i profesjonalną obsługę. Pamiętaj, że bezwzględnie należy przeprowadzić regulację zbieżności kół po każdym zdarzeniu drogowym.Umów wizytę w serwisie

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia super wiosenna oferta sprawdź ceny

Po okresie zimowym warto dokonać zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia, gdyż zakończony sezon był bardzo wymagający dla pojazdu. Pamiętajmy, że podwozie samochodu jest najbardziej narażone na uszkodzenia zarówno mechaniczne jak i korozję spowodowaną niekorzystnymi warunkami drogowymi.

Usługę wato wykonać w profesjonalnym serwisie z uwagi na dokładne przeprowadzenie całego procesu, za pomocą profesjonalnych produktów. W naszym serwisie usługa konserwacji wykonywana jest w oparciu o produkty Waxoyl.

Produkty Waxoyl cechuje doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna połączona z duża odpornością na wysokie/niskie temperatury. Nie spływa w wysokich temperaturach, a także nie wykrusza się w temperaturze poniżej 0° C. Chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

Umów wizytę w serwisie

Akcesoria transportowe taniej o 15%

Wyposaż samochód w nowe akcesoria transportowe i ochronne. Teraz z rabatem -15%.

Zadbaj o swój sprzęt i w bezpieczny sposób przetransportuj go w wybrane przez siebie miejsce. Pamiętaj także o zachowaniu czystości w swoim samochodzie podczas jesiennej słoty i zabezpiecz go odpowiednimi akcesoriami ochronnymi. Szybki i łatwy montaż oraz bezpieczne użytkowanie gwarantują wyłącznie oryginalne akcesoria.

Oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów w tej chwili z 15% rabatem:

 • Bagażnik dachowy
 • Belki bagażnika
 • Boxy dachowe
 • Uchwyty rowerowe
 • Haki holownicze
 • Platformy rowerowe
 • Maty bagażnika
 • Dywaniki
 • Siatki bagażnika
Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie

Aplikacja "Mam wypadek"

Nieszczęśliwe zdarzenie na drodze? Wypadek? Kolizja?

Nie daj się ponieść emocjom. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Uruchom aplikację „Mam Wypadek” i uzyskaj pomoc w nieprzewidzianej sytuacji na drodze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gdziekolwiek jesteś.

Wystarczy uruchomić aplikację, by w wygodny sposób skorzystać z:

 • CAŁODOBOWEJ INFOLINII POWYPADKOWEJ 123 000 006,
 • pomocy drogowej 24h,
 • wsparcia w sprawnej likwidacji szkody,
 • instrukcji dotyczącej zabezpieczenia miejsca zdarzenia,
 • wskazówek jak udzielić pierwszej pomocy.

Nie trać głowy. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz niezbędną pomoc w zakresie:

 • zlokalizowania zdarzenia, określenia czasu dojazdu i holowania do najbliższego profesjonalnego serwisu,
 • samochodu zastępczego na czas naprawy,
 • zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny – pobierz bezpłatną aplikację „Mam wypadek” i w razie potrzeby zyskaj błyskawiczny dostęp do pomocy drogowej.

Pobierz Aplikację Google

AZNN – zadbamy o lakier po zimie w Twoim samochodzie.

Sezon zimowy jest bardzo wymagający dla lakieru naszego samochodu ze względu na niesprzyjającą aurę i szkodliwe czynniki zewnętrzne jak chociażby sól używana do posypywania dróg. Po tym okresie warto zatem skontrolować stan lakieru, aby uniknąć w przyszłości pogłębiania się zaistniałych uszkodzeń czy odprysków. Kolejnym elementem jest także zadbanie o walory estetyczne lakieru naszego samochodu, który z czasem matowieje. W tych sytuacjach kierowcom z pomocą przychodzą profesjonaliści zajmujący się detailingiem. Po szczegółową ofertę zapraszamy do PGDNN.

Umów wizytę w serwisie