Promocje serwisowe (JM) - contentNasz obiekt posiada audyt higieniczny


Bezpieczny serwis

W trosce o dobro i zdrowie naszych Klientów, zgodnie z zaleceniami WHO i GIS stosujemy specjalne zasady dodatkowej ostrożności i higieny we wszystkich naszych punktach obsługi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wprowadziliśmy też dodatkowe procedury przyjęcia oraz wydania samochodów. Jako potwierdzenie spełniania powyższych kryteriów, nasze obiekty zdobyły certyfikat w audycie higienicznym TUV.

Dowiedz się więcej

Ozonowanie wnętrza samochodu -
tylko 99 zł

Ozonowanie to sprawdzona, w pełni ekologiczna i skuteczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji wnętrza samochodu. Proces ozonowania usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne samochodów pozbawiając je pleśni, grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników i pozostałych mikroorganizmów. Ozon jako jeden z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych nie wytwarza rakotwórczych i innych szkodliwych produktów ubocznych. Dzięki ozonowaniu eliminujemy nieprzyjemne zapachy np.: tytoniu, oleju, benzyny czy zwierząt, a ponadto usuwa bakterie i pleśń.

Uwaga! Tniemy VAT. Wykonaj usługę z maksymalnym rabatem 23%.

129 zł brutto 99 zł brutto

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego

Regularny serwis klimatyzacji ma kluczowe znaczenie dla poprawności jej działania, jednak mając na uwadze własne zdrowie, warto zastosować również dezynfekcję układu.W układzie wentylacyjnym z łatwością zadomawiają się bakterie i grzyby. Wdychanie powietrza z zanieczyszczonych nawiewów może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dezynfekcja układu klimatyzacji pozwoli nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy pochodzące z nawiewów, ale przede wszystkim pozbyć się szkodzących zdrowiu mikroorganizmów.

Umów wizytę w serwisie

Regulacja zbieżności kół - tylko 169 zł

Wiele razy zastanawiałeś się dlaczego Twoje opony nadmiernie się zużywają? Albo dlaczego podczas jazdy ściągą Cię na prawo lub lewo? I jeszcze to spalanie? Wina może leżeć w błędnie ustawionej geometrii kół. Prawidłowa zbieżność kół zwiększa poziom bezpieczeństwa i poprawia komfort prowadzenia pojazdu. Kontrolę geometrii warto wykonać raz na rok oraz po każdej naprawie powypadkowej. Najlepszym okresem jest czas po zimie i wymianie ogumienia.

Uwaga! Tniemy VAT. Wykonaj usługę z maksymalnym rabatem 23%.

219 zł brutto 169 zł brutto

Umów wizytę w serwisie

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia - tylko 1350 zł

Sól, wilgoć oraz kamienie to najczęstsza przyczyna korozji elementów podwozia. Brak reakcji może spowodować w przyszłości poważne konsekwencje. Celem konserwacji podwozia jest zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i mechanicznych, które doprowadzają do powstania ognisk korozji. Wykonana w naszym serwisie usługa to 100% gwarancja trwałości i oczekiwanych rezultatów.

Uwaga! Tniemy VAT. Wykonaj usługę z maksymalnym rabatem 23%.

1750 zł brutto 1350 zł brutto

*Samochody starsze niż 12 miesięcy podlegają indywidualnej wycenie. Szczegóły u Doradcy Serwisowego.

Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie