Promocje serwisowe (JM) - contentUmów się do serwisu on-line

Szybki i wygodny sposób rezerwacji terminu i usługi w autoryzowanym serwisie.

Umów się online

Aplikacja "Mam wypadek"

Nieszczęśliwe zdarzenie na drodze? Wypadek? Kolizja?

Nie daj się ponieść emocjom. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Uruchom aplikację „Mam Wypadek” i uzyskaj pomoc w nieprzewidzianej sytuacji na drodze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gdziekolwiek jesteś.

Wystarczy uruchomić aplikację, by w wygodny sposób skorzystać z:

 • CAŁODOBOWEJ INFOLINII POWYPADKOWEJ 123 000 006,
 • pomocy drogowej 24h,
 • wsparcia w sprawnej likwidacji szkody,
 • instrukcji dotyczącej zabezpieczenia miejsca zdarzenia,
 • wskazówek jak udzielić pierwszej pomocy.

Nie trać głowy. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz niezbędną pomoc w zakresie:

 • zlokalizowania zdarzenia, określenia czasu dojazdu i holowania do najbliższego profesjonalnego serwisu,
 • samochodu zastępczego na czas naprawy,
 • zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny – pobierz bezpłatną aplikację „Mam wypadek” i w razie potrzeby zyskaj błyskawiczny dostęp do pomocy drogowej.

Pobierz Aplikację Google

Gwarancja na samochód zakupiony w Ukrainie

Gwarancja na Twój samochód zakupiony w Ukrainie jest respektowana w naszych serwisach. Zapraszamy do kontaktu.

Umów wizytę w serwisie

Przegląd zimowy teraz za 99 zł - w tym test akumulatora

Dni stają się coraz krótsze, a pogoda przypomina już o nadejściu zimy. Wilgoć i niskie temperatury to czynniki, które nie wpływają korzystnie na nasz samochód. Jest to więc najlepsza pora, aby dokonać jesiennego przeglądu.

Najbliższe miesiące pod względem pogody będą najbardziej wymagającymi dla naszego samochodu. Coraz krótsze dni, zmienne warunki pogodowe, wilgoć i niskie temperatury nie sprzyjają naszym samochodom. Duże znaczenie ma nie tylko zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, ale także kondycja naszego auta. Dlatego aby należycie przygotować się do sezonu i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas jazdy, zalecamy wykonanie przeglądu jesiennego naszego samochodu. Będziemy mieć pewność, że poruszamy się w pełni sprawnym pojazdem.

Na powyżej wspomniane warunki pogodowe szczególnie wrażliwy jest także akumulator. Jeśli bateria jest słaba, może odmówić współpracy z dnia na dzień. Szczególnie dzieje się tak zimyą i zimą, bo niska temperatura obniża energię z akumulatora – nawet jeśli jest on nowy. W związku z powyższym przy przeglądzie zimowym w naszym serwisie, dokładnie sprawdzimy również stan akumulatora. Taki pakiet kontroli przed zimyą jest konieczny, a nam kierowcom zapewni komfort psychiczny bezpieczeństwo podczas jazdy.Umów wizytę w serwisie

Konserwacja podwozia rabat 10%

Wykonamy profesjonalną konserwację i przygotujemy Twój samochód na zimę teraz z rabatem 10%.

Podwozie jest szczególnie narażone na ataki korozji. Dlatego regularne zabezpieczenie podwozia jest koniecznością. Podwozie to na tyle istotny element naszego samochodu, że jest nazywany kręgosłupem pojazdu. To do niego jest zamocowane nadwozie, napęd, a także zawieszenie, prowadzące koła. Dlatego tak ważne jest dbanie o ten element i chronienie go przed atakiem rdzy.

Oczywiście producent samochodu stosuje fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne. Nie jest ona jednak wieczne i po pewnym czasie traci swoje właściwości. Fabryczna warstwa antykorozyjna może także zostać uszkodzona przez uderzenia kamieni albo na skutek innych uszkodzeń mechanicznych. Jesienna aura niestety jest sprzymierzeńcem korozji, gdyż nasze podwozie narażone jest na kontakt z solą drogowa, wilgocią, błotem, kurzem i brudem.

Zalecamy zatem odpowiednie przygotowanie naszego samochodu do tak trudnego okresu jakim jest zima i wykonanie w autoryzowanym serwisie konserwacji podwozia. To zagwarantuje nam odpowiedni poziom usługi i wykonanie konserwacji z najwyższą precyzją jak i użycie wysokiej klasy produktów.

Umów wizytę w serwisie

Zadbaj o widoczność - wymień pióra wycieraczek z rabatem 15%

Wymienimy pióra wycieraczek i zapewnimy idealną widoczność podczas jesiennej niepogody teraz z rabatem 15%.

Okras zimy jest wymagający dla naszego samochodu ale także dla nas samych jako kierowców. Deszcz, wilgoć, mgły oraz coraz krótsze dni sprawiają, że widoczność na drodze znacznie spada. Podstawa, o którą w takiej sytuacji należy zadbać to szyby naszego samochodu. Pamiętajmy zatem o doborze odpowiedniego płynu do spryskiwaczy, ale przede wszystkim o sprawnych wycieraczkach. Wycieraczki powinny być idealnie dopasowane do kształtu szyby, co w konsekwencji umożliwia równomierny rozkład siły nacisku pióra wycieraczki i gwarantuje wysoką jakość działania. Wycieraczki także nie mogą odrywać się od powierzchni szyby. Zalecamy wymianę piór wycieraczek przez sezonem zimowym, aby wycieraczki prawidłowo spełniały swoją rolę i dokładnie oczyszczały szybę, gwarantując nam odpowiedni poziom widzenia.

Precyzując, pióro wycieraczki to guma część wycieraczki, która ma bezpośredni kontakt z szybą. Jest odpowiedzialna za zbieranie brudu z szyby. Najszybciej zużywa się w okresie jesienno-zimowym, ale nie oznacza to, że latem się nie zużywają. W tym okresie narażone są na niekorzystnych warunki pracy w wysokiej temperaturze. W kontakcie z suchą szybą pióro wycieraczki nieregularnie się zużywa, w efekcie pozostawiając smugi. Pamiętajmy, że jeżeli wycieraczki rozmazują zanieczyszczenia, źle zbierają wodę, pozostawiają smugi i piszczą, to znak, że pióro wycieraczki jest najprawdopodobniej zużyte i wymaga wymiany. Zalecamy wymianę pór wycieraczek dwa razy do roku przed sezonem zimowy i po sezonie zimowym.

Umów wizytę w serwisie

Przechowanie opon na sezon w październiku taniej o 30%

Przechowaj u nas opony w profesjonalnych warunkach, do końca października zyskaj rabat 30%.

Zbliżający się sezon zimowy skłania kierowców do przemyśleń nad ogumieniem w swoim samochodzie. Oczywiście jest to sezonowa rutyna, ale nie wszyscy posiadają odpowiednia ilość miejsca aby podczas sezonu prawidłowo przechować opony lub koła swojego samochodu. Problem stanowić może nie tylko miejsce, ale także warunki ich przechowania. Profesjonalny magazyn do przechowywania opon jaki oferujemy naszym klientom jest organizowane w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla ogumienia. Wnętrze pozostaje zamknięte, suche i ciemne. Temperatura oscyluje w granicach 10-20°C, dzięki czemu opony nie są narażone na przegrzanie). W otoczeniu nie znajdują się też żadne potencjalnie niebezpieczne przedmioty oraz substancje.

Ogumienie składuje się w określony sposób, aby uniknąć np. odkształceń. W związku z powyższym skorzystanie z takiej opcji przechowywania opon jest nie tylko wygodne ale przede wszystkim profesjonalne, co gwarantuje nam zachowanie wysokiej jakości ogumienia na kolejny sezon.

Umów wizytę w serwisie

Akcesoria transportowe taniej o 15%

Wyposaż samochód w nowe akcesoria transportowe i ochronne. Teraz z rabatem -15%.

Zadbaj o swój sprzęt i w bezpieczny sposób przetransportuj go w wybrane przez siebie miejsce. Pamiętaj także o zachowaniu czystości w swoim samochodzie podczas jesiennej słoty i zabezpiecz go odpowiednimi akcesoriami ochronnymi. Szybki i łatwy montaż oraz bezpieczne użytkowanie gwarantują wyłącznie oryginalne akcesoria.

Oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów w tej chwili z 15% rabatem:

 • Bagażnik dachowy
 • Belki bagażnika
 • Boxy dachowe
 • Uchwyty rowerowe
 • Haki holownicze
 • Platformy rowerowe
 • Maty bagażnika
 • Dywaniki
 • Siatki bagażnika
Umów wizytę w serwisie

AZNN – zadbamy o lakier po zimie w Twoim samochodzie.

Sezon zimowy jest bardzo wymagający dla lakieru naszego samochodu ze względu na niesprzyjającą aurę i szkodliwe czynniki zewnętrzne jak chociażby sól używana do posypywania dróg. Po tym okresie warto zatem skontrolować stan lakieru, aby uniknąć w przyszłości pogłębiania się zaistniałych uszkodzeń czy odprysków. Kolejnym elementem jest także zadbanie o walory estetyczne lakieru naszego samochodu, który z czasem matowieje. W tych sytuacjach kierowcom z pomocą przychodzą profesjonaliści zajmujący się detailingiem. Po szczegółową ofertę zapraszamy do PGDNN.

Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie