Promocje serwisowe (JM) - contentNasz obiekt posiada audyt higieniczny


Bezpieczny serwis

W trosce o dobro i zdrowie naszych Klientów, zgodnie z zaleceniami WHO i GIS stosujemy specjalne zasady dodatkowej ostrożności i higieny we wszystkich naszych punktach obsługi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wprowadziliśmy też dodatkowe procedury przyjęcia oraz wydania samochodów. Jako potwierdzenie spełniania powyższych kryteriów, nasze obiekty zdobyły certyfikat w audycie higienicznym TUV.

Dowiedz się więcej

Oferta specjalna na koła zimowe

Warto być o krok do przodu i pomyśleć o bezpieczeństwie wszystkich podróżujących. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę na koła i opony zimowe. Kup dzisiaj, odbierz swój nowy zestaw przy okazji wymiany, a do tego czasu przechowamy go gratis!

Sprawdź szczegóły oferty

Konserwacja podwozia i profili zamkniętych - już od 1745 zł

Sól, wilgoć oraz kamienie to najczęstsza przyczyna korozji elementów podwozia. Brak reakcji może spowodować w przyszłości poważne konsekwencje. Celem konserwacji podwozia jest zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i mechanicznych, które doprowadzają do powstania ognisk korozji. Wykonana w naszym serwisie usługa to 100% gwarancja trwałości i oczekiwanych rezultatów.

*Samochody starsze niż 12 miesięcy podlegają indywidualnej wycenie. Szczegóły u Doradcy Serwisowego.

Umów wizytę w serwisie

Pióra wycieraczek – postaw na dobrą widoczność

Czy wiesz, że stan piór wycieraczek należy regularnie sprawdzać, aby zapewnić sobie idealną widoczność?. Wszystkie czynniki, takie jak: zanieczyszczenia powietrza, promienie słoneczne, ozon, tłuszcz oraz brud wpływają na wydajność działania piór. Kiedy wymienić pióra na nowe? Dobrym momentem jest początek jesieni, kiedy zaczynają swój okres intensywnej pracy.

Umów wizytę w serwisie

Przegląd klimatyzacji – pełna usługa z 30 min próżni - od 199 zł

Sprawdź, dlaczego to jest ważne.
Zadbaj o jakość powietrza w Twoim samochodzie. Przeprowadzimy dla Ciebie pełną usługę przeglądu klimatyzacji, gdzie kładziemy nacisk na 30 min próżni. Zastanawiasz się o co chodzi? Próżnia to osuszenie układu klimatyzacji z wilgoci oraz z pozostałości po starym czynniku, który znajduje się wewnątrz układu. Pozbycie się wilgoci jest ważne z uwagi na trwałość elementów układu klimatyzacji. Regularne dbanie o układ klimatyzacji to w gruncie rzeczy oszczędność, mająca na celu ochronić nas przed kosztowną naprawą w przypadku awarii układu.

Pakiet przeglądu układu klimatyzacji obejmuje:

  • sprawdzenie działania wszystkich podzespołów,
  • oględziny pod względem uszkodzeń i wycieków,
  • kontrola filtra przeciwpyłowego,
  • próba wydajności oraz pomiar temperatury,
  • osuszenie układu poprzez 30 min próżni.
Umów wizytę w serwisie

Ozonowanie wnętrza samochodu -
129 zł

Ozonowanie to sprawdzona, w pełni ekologiczna i skuteczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji wnętrza samochodu. Proces ozonowania usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne samochodów pozbawiając je pleśni, grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników i pozostałych mikroorganizmów. Ozon jako jeden z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych nie wytwarza rakotwórczych i innych szkodliwych produktów ubocznych. Dzięki ozonowaniu eliminujemy nieprzyjemne zapachy np.: tytoniu, oleju, benzyny czy zwierząt, a ponadto usuwa bakterie i pleśń.

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego - od 199 zł

Regularny serwis klimatyzacji ma kluczowe znaczenie dla poprawności jej działania, jednak mając na uwadze własne zdrowie, warto zastosować również dezynfekcję układu.W układzie wentylacyjnym z łatwością zadomawiają się bakterie i grzyby. Wdychanie powietrza z zanieczyszczonych nawiewów może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dezynfekcja układu klimatyzacji pozwoli nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy pochodzące z nawiewów, ale przede wszystkim pozbyć się szkodzących zdrowiu mikroorganizmów.

Umów wizytę w serwisie

Regulacja zbieżności kół - od 219 zł

Wiele razy zastanawiałeś się dlaczego Twoje opony nadmiernie się zużywają? Albo dlaczego podczas jazdy ściągą Cię na prawo lub lewo? I jeszcze to spalanie? Wina może leżeć w błędnie ustawionej geometrii kół. Prawidłowa zbieżność kół zwiększa poziom bezpieczeństwa i poprawia komfort prowadzenia pojazdu. Kontrolę geometrii warto wykonać raz na rok oraz po każdej naprawie powypadkowej. Najlepszym okresem jest czas po zimie i wymianie ogumienia.

Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie