Promocje serwisowe (JM) - content

Dezynfekcja wnętrza samochodu poprzez ozonowanie w cenie 99 zł

Ozonowanie to sprawdzona, w pełni ekologiczna i skuteczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji wnętrza samochodu. Proces ozonowania usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne samochodów pozbawiając je pleśni, grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników i pozostałych mikroorganizmów. Ozon jako jeden z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych nie wytwarza rakotwórczych i innych szkodliwych produktów ubocznych. Dzięki ozonowaniu eliminujemy nieprzyjemne zapachy np.: tytoniu, oleju, benzyny czy zwierząt, a ponadto usuwa bakterie i pleśń.

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego z rabatem 60 zł

Regularny serwis klimatyzacji ma kluczowe znaczenie dla poprawności jej działania, jednak mając na uwadze własne zdrowie, warto zastosować również dezynfekcję układu.W układzie wentylacyjnym z łatwością zadomawiają się bakterie i grzyby. Wdychanie powietrza z zanieczyszczonych nawiewów może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dezynfekcja układu klimatyzacji pozwoli nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy pochodzące z nawiewów, ale przede wszystkim pozbyć się szkodzących zdrowiu mikroorganizmów.

Umów wizytę w serwisie

Regulacja zbieżności kół w promocyjnej cenie 159 zł

Prawidłowa zbieżność kół zwiększa poziom bezpieczeństwa i poprawia komfort prowadzenia pojazdu. Kontrolę geometrii warto wykonać raz na rok oraz po każdej naprawie powypadkowej. Najlepszym okresem jest czas po zimie i wymianie ogumienia.

Wystarczy sprawdzić ustawienie i wyregulować koła, aby uniknąć:

  • zwiększonego zużycia opon,
  • mniejszej przyczepności opon z podłożem,
  • wzrostu oporów toczenia, które powodują większe zużycie paliwa,
  • trudności w prowadzeniu pojazdu.
Umów wizytę w serwisie

Przegląd układu klimatyzacji w cenie 199 zł*

*Promocyjna cena 199 zł obowiązuje do 30 czerwca 2020r.

Układ klimatyzacji w naszym samochodzie niejednokrotnie działa przez cały rok. W okresach letnich zapewniając komfort termiczny a w jesieni czy zimie osuszając kabinę i eliminując parowanie szyb. Dlatego przegląd całego układu jest tak ważny choćby jeden raz w roku.

Idealnym czasem do wykonania przeglądu układu klimatyzacji jest początek wiosny. To termin, kiedy klimatyzacja będzie używana w maksymalnej wydajności. Wykonując profesjonalny przegląd mamy gwarancję że nasza klimatyzacja pracuje we właściwy sposób, zapewniając nam komfort i bezpieczeństwo w podróżowaniu samochodem. Regularne serwisowanie nie tylko zapewnia pełną wydajność układu, ale także nie obciąża sprężarki klimatyzacji oraz zapewnia nam wyeliminowanie zagrożenia ze strony grzybów i bakterii, które najczęściej namnażają się na parowniku, czyli kabinowym wymienniku ciepła.

Przegląd klimatyzacji obejmuje szereg czynności:

  • sprawdzenie działania wszystkich podzespołów,
  • oględziny pod względem uszkodzeń oraz wycieków,
  • próba szczelności i wydajności oraz pomiar temperatury,
  • pomiar ilości czynnika chłodniczego w układzie.
Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Umów wizytę w serwisie