Promocje serwisowe (JM) - content

Bezpieczny serwis

W trosce o dobro i zdrowie naszych Klientów, zgodnie z zaleceniami WHO i GIS stosujemy specjalne zasady dodatkowej ostrożności i higieny we wszystkich naszych punktach obsługi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wprowadziliśmy też dodatkowe procedury przyjęcia oraz wydania samochodów. Jako potwierdzenie spełniania powyższych kryteriów, nasze obiekty zdobyły certyfikat w audycie higienicznym TUV.

Dowiedz się więcej

Konserwacja podwozia - 10% rabatu Zabezpiecz samochód przed zimą

Oferta obowiązuje do 28.02.2021r.


Konserwacja podwozia

Celem konserwacji podwozia jest zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i mechanicznych, które doprowadzają do powstania ognisk korozji. Sól, wilgoć oraz kamienie to najczęstsza przyczyna korozji elementów podwozia. Brak reakcji może spowodować w przyszłości poważne konsekwencje. Kompleksowe naprawy podwozia są bardzo drogie, aby temu zapobiec należy odpowiednio je zakonserwować.

Usługę konserwacji wykonujemy w naszych warsztatach w oparciu o produkty Waxoyl.

Produkty Waxoyl cechuje doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna, połączona z dużą odpornością na wysokie i niskie (poniżej 0° C) temperatury. Usługa chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych, co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.


Konserwacja uszczelek drzwi

Choć sama uszczelka to jeden z najtańszych elementów wyposażenia to już ich wymiana może generować zdecydowanie większe koszty.

Ciesz się komfortem i ciszą w Twoim samochodzie, dzięki poprawnie zabezpieczonym uszczelkom. Zapomnij o problemach z otwieraniem drzwi w niskich temperaturach. Odpowiednio przeprowadzona konserwacja sprawi, że guma uszczelek będzie odporna na zmienne warunki atmosferyczne, a ich trwałość wzrośnie. Zachowaj ich doskonały stan na cały rok, dzięki prostemu zabiegowi w naszym serwisie!

Umów wizytę w serwisie

Wycieraczki - 15% rabatu
Zadbaj o doskonałą widoczność

Oferta obowiązuje do 28.02.2021r.

Pióra wycieraczek to ważny element Twojego samochodu w codziennym użytkowaniu. Ich stan należy regularnie sprawdzać, aby zapewnić idealną widoczność . Wszystkie czynniki, takie jak: zanieczyszczenia powietrza, promienie słoneczne, ozon, tłuszcz oraz brud wpływają na wydajność działania wycieraczek. Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni model wycieraczek do Twojego samochodu – skontaktuj się z nami.

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego

Regularny serwis klimatyzacji ma kluczowe znaczenie dla poprawności jej działania, jednak mając na uwadze własne zdrowie, warto zastosować również dezynfekcję układu.W układzie wentylacyjnym z łatwością zadomawiają się bakterie i grzyby. Wdychanie powietrza z zanieczyszczonych nawiewów może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dezynfekcja układu klimatyzacji pozwoli nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy pochodzące z nawiewów, ale przede wszystkim pozbyć się szkodzących zdrowiu mikroorganizmów.

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja wnętrza samochodu poprzez ozonowanie

Ozonowanie to sprawdzona, w pełni ekologiczna i skuteczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji wnętrza samochodu. Proces ozonowania usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne samochodów pozbawiając je pleśni, grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników i pozostałych mikroorganizmów. Ozon jako jeden z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych nie wytwarza rakotwórczych i innych szkodliwych produktów ubocznych. Dzięki ozonowaniu eliminujemy nieprzyjemne zapachy np.: tytoniu, oleju, benzyny czy zwierząt, a ponadto usuwa bakterie i pleśń.

Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie


Nasz obiekt posiada audyt higieniczny