Promocje serwisowe (JM) - content

Konserwacja podwozia - 10% rabatu Zabezpiecz samochód przed zimą

Oferta obowiązuje do 31.10.2020r.

Celem konserwacji podwozia jest zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i mechanicznych, które doprowadzają do powstania ognisk korozji. Sól, wilgoć oraz kamienie to najczęstsza przyczyna korozji elementów podwozia. Brak reakcji może spowodować w przyszłości poważne konsekwencje. Kompleksowe naprawy podwozia są bardzo drogie, aby temu zapobiec należy odpowiednio je zakonserwować.

Usługę konserwacji wykonujemy w naszych warsztatach w oparciu o produkty Waxoyl.

Produkty Waxoyl cechuje doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna, połączona z dużą odpornością na wysokie i niskie (poniżej 0° C) temperatury. Usługa chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych, co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

Umów wizytę w serwisie

Wycieraczki - 20% rabatu
Zadbaj o doskonałą widoczność

Oferta obowiązuje do 31.10.2020r.

Pióra wycieraczek to ważny element Twojego samochodu w codziennym użytkowaniu. Ich stan należy regularnie sprawdzać, aby zapewnić idealną widoczność . Wszystkie czynniki, takie jak: zanieczyszczenia powietrza, promienie słoneczne, ozon, tłuszcz oraz brud wpływają na wydajność działania wycieraczek. Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni model wycieraczek do Twojego samochodu – skontaktuj się z nami.

Umów wizytę w serwisie

Door to Door - tylko 99 zł

Usługa door to door – tylko 99 zł. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i sprawdź.

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego

Regularny serwis klimatyzacji ma kluczowe znaczenie dla poprawności jej działania, jednak mając na uwadze własne zdrowie, warto zastosować również dezynfekcję układu.W układzie wentylacyjnym z łatwością zadomawiają się bakterie i grzyby. Wdychanie powietrza z zanieczyszczonych nawiewów może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dezynfekcja układu klimatyzacji pozwoli nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy pochodzące z nawiewów, ale przede wszystkim pozbyć się szkodzących zdrowiu mikroorganizmów.

Umów wizytę w serwisie

Dezynfekcja wnętrza samochodu poprzez ozonowanie

Ozonowanie to sprawdzona, w pełni ekologiczna i skuteczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji wnętrza samochodu. Proces ozonowania usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne samochodów pozbawiając je pleśni, grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników i pozostałych mikroorganizmów. Ozon jako jeden z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych nie wytwarza rakotwórczych i innych szkodliwych produktów ubocznych. Dzięki ozonowaniu eliminujemy nieprzyjemne zapachy np.: tytoniu, oleju, benzyny czy zwierząt, a ponadto usuwa bakterie i pleśń.

Umów wizytę w serwisie

Hak holowniczy – niezbędny do holowania przyczepy lub bagażnika rowerowego. Tylko teraz rabat na wybrany przez Ciebie model aż 15%

Oferta obowiązuje do 31.10.2020r.

Hak holowniczy to jeden z najbardziej praktycznych dodatków montowanych w Twoim samochodzie. Nie musisz już korzystać z drogich usług transportowych, teraz Ty samodzielnie poradzisz sobie z przeprowadzką, budową czy remontem. Marzysz o popularnych w tym roku wakacjach z przyczepą? A może chcesz tylko przewieźć swoje rowery? Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiedni hak do Twojego samochodu – skontaktuj się z nami.

Umów wizytę w serwisie

Regulacja zbieżności kół w promocyjnej cenie 159 zł

Oferta obowiązuje do 31.10.2020

Prawidłowa zbieżność kół zwiększa poziom bezpieczeństwa i poprawia komfort prowadzenia pojazdu. Kontrolę geometrii warto wykonać raz na rok oraz po każdej naprawie powypadkowej. Najlepszym okresem jest czas po zimie i wymianie ogumienia.

Wystarczy sprawdzić ustawienie i wyregulować koła, aby uniknąć:

  • zwiększonego zużycia opon,
  • mniejszej przyczepności opon z podłożem,
  • wzrostu oporów toczenia, które powodują większe zużycie paliwa,
  • trudności w prowadzeniu pojazdu.
Umów wizytę w serwisie

Przegląd układu klimatyzacji

Układ klimatyzacji w naszym samochodzie niejednokrotnie działa przez cały rok. W okresach letnich zapewniając komfort termiczny a w jesieni czy zimie osuszając kabinę i eliminując parowanie szyb. Dlatego przegląd całego układu jest tak ważny choćby jeden raz w roku.

Idealnym czasem do wykonania przeglądu układu klimatyzacji jest początek wiosny. To termin, kiedy klimatyzacja będzie używana w maksymalnej wydajności. Wykonując profesjonalny przegląd mamy gwarancję że nasza klimatyzacja pracuje we właściwy sposób, zapewniając nam komfort i bezpieczeństwo w podróżowaniu samochodem. Regularne serwisowanie nie tylko zapewnia pełną wydajność układu, ale także nie obciąża sprężarki klimatyzacji oraz zapewnia nam wyeliminowanie zagrożenia ze strony grzybów i bakterii, które najczęściej namnażają się na parowniku, czyli kabinowym wymienniku ciepła.

Przegląd klimatyzacji obejmuje szereg czynności:

  • sprawdzenie działania wszystkich podzespołów,
  • oględziny pod względem uszkodzeń oraz wycieków,
  • próba szczelności i wydajności oraz pomiar temperatury,
  • pomiar ilości czynnika chłodniczego w układzie.
Umów wizytę w serwisie

Serwis 5+

Serwis 5+ to program dla użytkowników marki Mitsubishi, których samochody nie są już objęte gwarancją fabryczną. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kierowców Mitsubishi, przygotowaliśmy specjalny program serwisowy na preferencyjnych warunkach.

Sprawdź szczegóły oferty Umów wizytę w serwisie