ELEKTRYCZNY & HYBRYDOWY

Odkryj nowy poziom radości z jazdy, jaki oferuje Mitsubishi Outlander PHEV - pierwszy i obecnie najpopularniejszy w Europie samochód SUV z napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in). Zyskaj praktyczność dużego SUV-a w połączeniu z dynamicznym, elektrycznym napędem na 4 koła. Bądź gotów na nowe przygody i codzienne wyzwania w nowym OUTLANDERZE PHEV!

Outlaner PHEV MY20 - kalkulator

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

model_mini_OutlanderPHEV_MY20.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 152 990 zł

   

  Automatyczny wybór trybu jazdy

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  Charge as you drive - Outlander PHEV MY20

  Ładowanie akumulatora podczas jazdy

  W klasycznych samochodach wyposażonych wyłącznie w silnik spalinowy energia kinetyczna wytracana podczas zwalniania/hamowania jest tracona. W Outlanderze PHEV proces hamowania odbywa się z wykorzystaniem silników elektrycznych, które odzyskują część energii ruchu samochodu i zamieniają ją w energię elektryczną, która następnie trafia do akumulatora.

  You can run the PHEV on electric alone - Outlander PHEV MY20

  Jazda z wykorzystaniem wyłącznie energii elektrycznej

  Tryb EV (EV Priority Mode) ogranicza do minimum częstotliwość uruchamiania silnika spalinowego. W trybie EV, w wielu sytuacjach drogowych samochód porusza się z wykorzystaniem silników elektrycznych, nie generując hałasu ani spalin.

  Responsive 4WD performance - Outlander PHEV MY20

  Elastyczna wydajność 4WD w trybie jazdy elektrycznej

  Dwa zaawansowane technologicznie silniki z napędem elektrycznym zamontowane zostały na przedniej i tylnej osi. Razem tworzą one skoncentrowaną na wydajności siłę napędową i pozwalają pojazdowi poruszać się z prędkością do 135 km/h w trybie jazdy elektrycznej. Oznacza to, że samochód porusza się płynniej, nie jest odczuwalna zmiana biegów, a sam pojazd jest praktycznie niesłyszalny.

  Outstanding stability - Outlander PHEV MY20

  Znakomita kontrola i stabilność

  Outlander PHEV jest jedynym dostępnym pojazdem z systemem Twin Motor 4WD współpracującym z unikalnym, zintegrowanym systemem kontroli dynamiki pojazdu S-AWC (Super All Wheel Control). Zaawansowane sterowniki monitorują tor ruchu samochodu i są w stanie płynnie rozdzielać napęd pomiędzy przednią a tylną oś, a nawet dobrać siłę hamowania oddzielnie dla każdego z 4 kół. W rezultacie Outlander PHEV oferuje większą stabilność i kontrolę w każdych warunkach.

  Gwarancja spokoju - Outlander PHEV MY20

  Gwarancja spokoju

  Mitsubishi Outlander PHEV to pojazd niezwykle dopracowany i przetestowany w każdych warunkach. Potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania jest 5-letnia gwarancja fabryczna z limitem do 100 000 kilometrów. Z kolei bateria trakcyjna, która jest sercem tego elektryczno-hybrydowego SUV-a, podlega 8-letniej gwarancji a limit kilometrowy wynosi aż 160 000.